Inwestowanie 800 plus

To będzie ta inwestycja na lata :laughing:

Haha! :sweat_smile: To teraz się wszyscy jeszcze bardziej rzucą na te maskotki :rofl::rofl:

Odkładam dzieciom na swoje konta jednak co dalej z tym zrobić nie mam pomysłu narazie

Zainspirował mnie ten temat do działania, aż muszę rzeczywiście coś pomyślec bardziej odnośnie oszczędności Maluszka i może pójdę w tym kierunku :sweat_smile: :smiley:

1 polubienie

No u nas w sumie wyszło, że kupiliśmy mieszkanie na wsi, blisko miasta, ale cena w mieście powalała na łopatki :rofl::rofl:

W mieście to czasem za działkę chcą tyle co na wiosce dom :laughing:

U mnie w mieście najbardziej zaskakują mnie ceny garaży :see_no_evil:

Uuu u nas miejsca parkingowe też się cenią :laughing: tak samo jak za ROD! :lotus::hibiscus:

U nas na osiedlu , bez garażu , 20 tys pod blokiem :hear_no_evil::see_no_evil: my kupiliśmy w tym roku działkę Rod , bo chcemy jakiś basen rozłożyć , grila zrobić… a tak zawsze musieliśmy jechać do teściów no i cena spora, ale można kupić tańsze, w gorszym stanie i wtedy doprowadzić ją jakoś do ładu po swojemu

U nas to samo! :face_with_peeking_eye: :sweat_smile: Rozmyślaliśmy nawet nad ROD w tym roku, ale żadna oferta nie skusiła nas na tyle, żeby warte było to tej stawki, którą wołają :face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth: :sweat_smile:

@Mika1 a u nas to samo :face_with_peeking_eye: ceny garaży, w sumie u nas wiaty są w takich cenach, że głowa mała, a gdzie tu zamknięty garaż…

Rod warto szukać jakoś właśnie w grudniu/styczeń ludzie chcą się wtedy pozbyć … my szukaliśmy w Maju to ceny 2x większe niż na początku roku i poczekaliśmy do końca lata :sweat_smile: ale już nie mogę się doczekać jak zrobię sobie tam ogródek i szklarnie i będę miała swoje pomidory :smiley:

1 polubienie

Oo to może teraz w zimowych miesiącach coś uda się upolować :smiley:
Aż Ci zazdroszczę! :blush: :heart_eyes: Też mi się marzy taki kawałek zieleni w miejskiej dżungli :sweat_smile:

Wy się jeszcze zastanówcie! :sweat_smile: my mamy domek z ogrodem - nie jakimś dużym, ale ile na nim jest roboty to głowa mała :sweat_smile:
A tak bardziej serio to fajna sprawa, czy to w lecie rozłożyć jakiś basen czy zorganizować grilla :grinning:

@Magdallenka0897 aa tak! Ja w tym roku po raz pierwszy miałam swoje pomidorki i papryczki, jak wyrosły to taka byłam szczęśliwa, cudowne uczucie! :heart_eyes:

1 polubienie

Może trzeba teraz w te garaże inwestować i za parę lat będziemy milionerami jak je sprzedamy :rofl:

Wiadomo jak ze wszystkim są plusy i minusy, ale jednak fajnie mieć taki kawałek ogródka :star_struck: nawet żeby sobie posiedzieć i spędzić czas :smiling_face_with_three_hearts:
A jak właśnie uda się jeszcze coś wyhodować to na pewno radość ogromna :grin:

1 polubienie

Pewnie, że tak! Mój tata ma działeczkę jakieś nie wiem 400/500 metrów od domu to w lecie tam spędza całe dnie, jak wyjdzie rano wraca pod wieczór, ma basen i trampolinę nawet dla wnuków, a w ostatnim czasie działka ta przeszła niezły upgrade bo i nawet toaletę zrobil :sweat_smile:

Super jak tak blisko od domku, to dodatkowy plus :star_struck:
I dla wnuków takie atrakcje! Genialnie :grin: a jak toaleta jest na miejscu to i można śmiało cały dzień spędzić :smiley:

1 polubienie

Ojj tak taka działka niedaleko to luksus! Zwłaszcza jak się mieszka w bloku!
My mamy bliziutko właśnie działkę moich rodziców - latem to ratuje kiedy nigdzie nie jedziemy, a mimo to mamy kawałek własnej zieleni, żeby odpocząć.
Ale jak ostatnio widze ceny ogródków działkowych :exploding_head: rzeczywiście inwestycja w przyszlosc…

1 polubienie

Ja już się nie mogę doczekać , jak będę w tym ogródku siedzieć, lubię robić takie rzeczy :speak_no_evil: tylko nie przy kwiatach :sweat_smile: @Mamii tylko trzeba być szybkim , bo takie oferty szybko się sprzedają !

1 polubienie

Oj tak jesli chodzi o ogrod przy domu to robota na caly rok , latem koszenie trawy , zima odsniezanie , no i jesien lisciee :see_no_evil: ale warto , moja niunia jest z sierpnia wiec jeszcze nie miala okazji pokorzytsac z dobrodziejstw ogordu ale na przyszle lato bedzie sie dzialo :muscle: zacznieny od basenu (juz jest) i mysle co nastepne , z czasem mysle o placu zabaw , dmuchanym zamku , piaskownicy .
Ja hodowalam cytrusy i figi ,z maluchem jest juz troszke ciezej bo jednak tez jest przy ttm roboty , mam okolo 30 okazow , obecnie zimuja w piwnicy i mam nadzieje , ze nie padna , bo niestety teraz brak mi czasu zeby tam zagladac :see_no_evil:

1 polubienie