Inwestowanie 800 plus

Ojej, ale fajne masz te okazy :heart_eyes: zazdroszczę

1 polubienie

My mamy akurat dzialke ogrodowa i tez caly czas jest co robic, to koszenie trawy, czyszczenie basenu, wyrywanie chwastow :face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth: grabienie lisci itp ale w lecie nie wyobrazam sobie tam nie byc ,dzieci pluskaja sie w basenie, ja na lezaku odpoczywam :wink:

3 polubienia

To zawsze jakaś odskocznia :smiling_face:

Super :smiling_face_with_three_hearts: Mi właśnie w mieście bardzo brakuje takiego swojego miejsca, żeby móc coś podziałać w ogródku :blush:

Żebyś wiedziała! Jeszcze jak na wsi nie ma sklepu, to już w ogóle ceny są niskie. Przykładowo w mojej rodzinnej miejscowości działki 10 arów są po 70/80 tysięcy, a w mieście za działkę 7 arów trzeba zapłacić grubo ponad 100🙉

U nas w mieście to nawet działki są za ok milion jak jest już jakaś przy głównej drodze :hear_no_evil::see_no_evil:

O Jezu :hear_no_evil::hear_no_evil: za milion to ja w swojej okolicy pewnie ze 2 chałupy bym postawiła :rofl:

To ja u rodziców tak samo :laughing: ale tam to Same lasy /pola - ale taki spokój jest najlepszy :blush:

U nas tez nieruchomosci to dramat cenowy niestety , tak samo z dzialkami i garazami :roll_eyes:

I najgorsze jest to, że te ceny już nie spadną :pensive::pensive:

Nam sie udalo kupic dom na ostatni dzwonek , teraz za ta sama nieruchomośc musielibysmy dac z 40% wiecej … normalnie dramat …
Zaraz bedzie to samo co w niemczech :roll_eyes:

Ale w Niemczech żyją jakoś spokojniej, nie skaj takich dużych domów, w sobotę mało pracują w niedzielę odpoczywają a w Polsce to wszystko inaczej wygląda

Mam.znajomych w niemczech , wlasciwie cala mase i to tylko pozory . U nich jest naprawde dziwnie . Nic nie mozesz zrobic w mieszkaniu bez zgody , nawet o pozwolenie na psiaka musisz sie prosic , sadziedzi moga na ciebie zlozyc cos takego jak zazalenie nawet jesli nic zlego nie robisz , tylkp im za glosno tuptasz i moga cie wyrzucic z mieszkania , papierologia to dramat , urzedy gubią dokumemty (tez mnie to spotkalo - 2 razy🙄) podnosza ceny za ogrzewanie z wynajem , prad z zaskoczenia i to naprawde o spore kwoty .
U nich mam wrazenie , ze tylko z pozorow wydaje sie tak swietnie . Jedno co jest pewne to zarobki ,emerytura i przeceny :rofl: aaa i lepsza chemia i sklady karm dla zwierząt :rofl:

1 polubienie

I jeszcze lepsza są żelki! Uwielbiam je :heart_eyes: i kurczaki z rożna pod sklepem :sweat_smile: to może zależy od landu , bo ja byłam z chłopakiem w Niemczech i bloku w którym spaliśmy u znajomego to muzyka leciała głośno kilka godzin i nikt nie zwracał uwagi .

No u moich właśnie podobnie, pola, lasy, brak sklepu, jedyną atrakcja to msza w niedzielę :rofl::rofl::rofl:

Nawet dino nie ma?! :sweat_smile:

U nas jeszcze sklep jest i panowi pod sklepem :laughing: jest też łowisko :smiley: @Wesola95 do dino jest 8 km :laughing:

Kurczę, to w takim razie muszę bardziej docenić moją wioskę bo mam i dino i jakiś osiedlowy sklepik, a do biedry całe 3,5 km na piechotę :grinning::laughing:

O tak i zelki i czekoladę bardziej słodką niz u nas :rofl: to jakis wyjatkowy blok sie trafil :heart_eyes:

Ale w sumie wkurzało to nas, bo byliśmy zmęczeni po trasie i nie mogliśmy spac :see_no_evil: a to jeszcze jakieś ruski byli u znajomych . Zelki to ja bym mogła jeść cały czas , już Polskim wcale nie ruszam :laughing: