u nie usg pokrylo sie z terminem z miesiączki
a jak bedzie to sie okaże
U mnie pomiędzy jednym a drugim był dzień różnicy a wszystko sie ti tak inaczej potoczylo.
mi co wizyte zmieniali termin co jeden dwa dni a kolejny lekarz nawet o 5 dni przesunal;
czarna5717 i wkońcu któryś z lekarzy trafił?
w sumie to zaden
moj ginekolog tylko umial sie kalendarzykiem bawic co wizyte a i tak nic mu to nie dalo
najdokładniejsze to te wyliczenia z usg
u mnie ani usg ani kalendarzyk sie nie sprawdzil
hehe u mnie też nie
bo mały w 36 tygodniu się urodził
U nas nawet na usg nie był w stanie określić
u nas kaz da cześć ciala u małej na usg wskazywała inna date porodu
U mnie również ani kalendarzyk ani usg nie trafiło w dobra date porodu.
U mnie mniej więcej się sprawdziło z miesiączką ale maluch wcześniej się urodził troszkę.
a mi 3-ech lekarzy nie potrafilo dobrze obliczyć ;/
Moje dzieci nie chciały się urodzić w przewidzianym przez lekarza terminie ![]()
żadko dzieci rodza sie dokładnie w tym dniu jak ustali lekarz
ja obydwie musialam rodzic wczesniej pierwsza w 36 tyg a druga w 38 tyg
moje urodziły sie 38 tygodniu
To prawda mało które dziecko zgadza sie na termin przewidziany przez lekarza prowadzącego.
bo to jet taki orientacyjny termi poród może natąpic w 2 tygodnie przed i 2 po i to tez jest w terminie
o tak moje wygląda i rozwija sie jak inne dzieci i mały też się nie urodził ale lekarz stwierdził ze w 36 sie urodził ale z tego powodu mamy dodatkowe szczepienia ![]()