mi obliczyli idealnie porod
u mnie jeszcze 1 dzien i było by 2 tygodnie po terminie
Ja mam termin z ostatniej miesiaczki na 31 sierpnia a z USG (od poczatku ciaży) na 21 września. Także dosc duza róznica… i zobaczymy kiedy córcia zapragnie zobaczyc mamusię ![]()
Ja za pierwszym razem urodziłam dwa tygodnie po terminie, a za drugim dwa dni przed terminem, więc różnie to bywa
ciekawe w jakim terminie urodze nast dzieciatko ![]()
Ja pierwsze dziecko urodziłam dwa tygodnie po terminie . Ciekawe jak będzie z drugim.
elzbieta to wszystko zależy od twojego dziecka. Trzymam kciuki aby było jak najbliżej terminu.
termin to tylko przyblizona data porodu ja mialam na 14 a urodzilam 24 marca przy czym to byla 2 proba wywolywania
no u nas nie wyszło z tym obliczaniem terminu bo córcia urodziła się dwa dni po terminie
ja mialam na 8 marca a urodzilam 17 poprzez wywolanie ;/ nigdy nie zapomne tego, nawet widok dziecka nie daje o tym zapomniec
moja Julka urodziła się 4 dni przed terminem ale w zasadzie wolę przed terminem niż po nim bo to stresujące
ja urodziłam 13 dni po terminie
ja 2 dni po terminie ![]()
ja urodziłam 4 tygodnie wcześniej
ja praktycznie w terminie ale u każdego jest inaczej
każda ma inaczej ja obie przed terminem
Bo ten termin to mocno orientacyjny jest
każda z nas jest inna
Ja urodziłam 2 tygodnie przed terminem
terminy terminami a nasze dzieci i tak pojawiaja sie kiedy chca