Kalendarz porodu – jak obliczyć termin porodu?

mi obliczyli idealnie porod

u mnie jeszcze 1 dzien i było by 2 tygodnie po terminie

Ja mam termin z ostatniej miesiaczki na 31 sierpnia a z USG (od poczatku ciaży) na 21 września. Także dosc duza róznica… i zobaczymy kiedy córcia zapragnie zobaczyc mamusię :wink:

Ja za pierwszym razem urodziłam dwa tygodnie po terminie, a za drugim dwa dni przed terminem, więc różnie to bywa

ciekawe w jakim terminie urodze nast dzieciatko :slight_smile:

Ja pierwsze dziecko urodziłam dwa tygodnie po terminie . Ciekawe jak będzie z drugim.

elzbieta to wszystko zależy od twojego dziecka. Trzymam kciuki aby było jak najbliżej terminu.

termin to tylko przyblizona data porodu ja mialam na 14 a urodzilam 24 marca przy czym to byla 2 proba wywolywania

no u nas nie wyszło z tym obliczaniem terminu bo córcia urodziła się dwa dni po terminie

ja mialam na 8 marca a urodzilam 17 poprzez wywolanie ;/ nigdy nie zapomne tego, nawet widok dziecka nie daje o tym zapomniec

moja Julka urodziła się 4 dni przed terminem ale w zasadzie wolę przed terminem niż po nim bo to stresujące

ja urodziłam 13 dni po terminie

ja 2 dni po terminie :slight_smile:

ja urodziłam 4 tygodnie wcześniej

ja praktycznie w terminie ale u każdego jest inaczej

każda ma inaczej ja obie przed terminem

Bo ten termin to mocno orientacyjny jest

każda z nas jest inna

Ja urodziłam 2 tygodnie przed terminem

terminy terminami a nasze dzieci i tak pojawiaja sie kiedy chca