Wooooow ale cudownie ! Powodzenia i dużo zdrówka
A w życiu!! Jestem podobniejsi @Wesola95 team tortex, koniecznie łagodny ![]()
![]()
Jeszcze zjem może helmans, no Pudliszki niechętnie, ale zjem, tylko koniecznie łagodny
Mnie nie przekonuje ![]()
Myślę, że wcale nie byłby zły ![]()
![]()
Haha dobre. Ciekawa jak by smakował ![]()
![]()
O nieee najgorzej . I o co bysmy sie sprzeczali . Nie wolno tak
to juz tradycja jak pepsi z cola , burger king z mc donaldem i tymbark z hortexem no kurnaaa
Nie zapomnij o keczupie Pudliszki i kotlin ![]()
![]()
O to to ! No z nieba mi spadlas , bo bym sie tym pominiexiem schanbila
wiec kurna niech sie nie łacza i nie godza . My tez potrzebujemy rozrywki i dramek
Tak to głębiej rozmyślając masz rację.
@Wesola95 cofam to ![]()
![]()
@asiam1 ma rację o co będziemy się kłócić wszyscy. Matko kochana jak jeszcze ten mix nazwia KIELNIARY to nasze życie nie będzie miało sensu ![]()
![]()
![]()
Obudze przez was dziecko ![]()
![]()
normalnie smiechlam
dorzuce do tego jeszxze trio : rossman , hebe i dm . Mozemy zaczac umawiac się na ustawki jak kibole ![]()
Hahahha to dobre jest. Ale gdzie będzie ustawka w środku polski? Nie no dziewczyny kolejny argument żeby się spotkać ![]()
najpierw się pokłócimy o majonez a później będziemy razem pić kawkę ![]()
![]()
Kurna Karcia ale sypana czy rozpuszczalna ?
zawsze znajdziemy powod na jakas ustaweczke ![]()
![]()
No tu akurat ja wypiję każda ale żeby z mlekiem była bo czarnej nie uważam ![]()
![]()
![]()
To w tej kwestii bedziesz sedziowac ![]()
Dobra mogę być sędzia. Podzielimy wszystko na rundy i każda runda będzie dotyczyła czegoś innego.
Pierwsza -majonezy
Druga- keczupy
Trzecia- sklepy itd ![]()
![]()
po 10 rundach przerwa na wspólną kawę ![]()
![]()
Na taka kawe , ktora druzyna wygra , to brzmi jak plan !
Jaki ? Kurna sprytny . Teraz to juz na bank trzeba zorganizowac to spotkanko na srodku Polski . Fajnie by bylo gdyby redakcja rowniez sie do nas przylaczyla
moze kiedys naprawde sie uda .
Mialam pakowac te nieszczęsne prezenty , ale tu jest za wesolo ![]()
Ja też miałam dzisiaj pakować a skończyło się tak że siedzę na kanapie czytając forum, odpaliłam Ranczo i właśnie opierdzieliłam 3 rzeczy ze słodyczy które juz uszykowałam na stoliku do paczek dla dzieci ![]()
Hahaha tak tez mozna , ja sie ciesze , ze chociaz troche chate ogarnelam , bo to juz byl by szczyt wszytskiego jakbym nic z mojej “to do” listy nie zrobila ![]()
A zreszta mam dla siebie usprawiedliwienie , bo nie moge znalesc tasmy klejacej
Ja stwierdziłam że jeszcze muszę coś dokupić jutro do prezentu treściowej i jednemu dziecku z rodziny i nie będę 2 razy rozkładać się do pakowania prezentów jak nie mam wszystkiego. Obym tylko nie zeżarła reszty słodyczy do jutra ![]()
