I obudzilam
jutro mam ostatni dzien na pakowanie i juz doslownie musze to ogarnac ![]()
A malej wlaczyla sie mamoza i po 4 probach odlozenia do lozeczka odpuściłam i spi ze mna ![]()
Mój chłopak jutro jeszcze musi iść coś kupić swojemu tacie i babci i mamy już chyba wszystko
Dzieciaki to mają wyczucie…
ja dziś miałam zrobić ciasto to same turbo drzemki wjeżdżają i najlepiej jak ciągle jestem face to face z bobasem, bo przecież klasyka, że jak tak to sam się bawi na macie czy w wózku, a jak muszę coś zrobić to gdzie tam, muszę tańczyć, śpiewać i cudować bo nie mogę na sekundę zniknąć z oczu
więc nie wiem jak to będzie z tym pichceniem ![]()
![]()
@asiam1 @Karcia jak tak czytałam o tych różnych pojedynkach to byłby dobry materiał na film, coś w stylu Canpol Furioza ![]()
Canpol nIgdy swoich nie zostawia ! NIGDY ! ![]()
@Mamii bylam przed chwilą na ostqtnich zakupach przed swiatecznych , bo nie kupilam galaretek no i zaszlam do pepco .
Oglądam zabawki (mala po dlugich bataliach zasnela) a jakas baba pipa kazda psią zabawka pokoleji . Kazda ! Bylo 10 takich samych a ona kazda po koleji pipala , pozniej kolejny rodzaj zabawek i znowu kazda osobno
no i obudzila mała . Myslalam , ze wyjde z siebie i stane obok .
Ja kumam gdyby pipnela jedna niebieska piłeczką , jednym mikołajem i jedną sową ale ona pipała każdą niebieska piłeczką ![]()
myslalam , ze chociaz teraz mala pospi a tu … cztery litery
W Lidlu jakość jest lepsza moim zdaniem
raz kupiłam w Biedronce udka to śmierdziały jak nie wiem co… nawet uznali mi reklamację.
Hahaha sprawdzała czy wszystkie działaja dobrze ![]()
![]()
ale fakt dziwnie sie zachowała ![]()
O matko
No po prostu dobra pańcia, szukała najlepszej zabawki dla swojego pupila
ale chyba bym oszalała fam
@ewelka8990 @Mika1 no ja wyszlam z siebie w momencie jak mała otworzyla oczy
pozniej juz caly dzien sie posypal bo sie nie wyspala
O nieee, co za kobieta
trzeba było wziąć i jej pipnąć w nos za to że obudziła Ci Małą ![]()
![]()
Tak wracajac do wątku , widzę , ze Winiary wygrał
no i biedronka , Ale tu już mała różnica ![]()
Ja ogolnie boje sie miesa w Biedronce…. Przynajmniej u mnie w mieście jest pare biedronek ale wszystkie takie brudne, wszystko rozwalone, w lodowkach z miesiem smierdzi. Nie mam pojecia czemu tak jest aleogolnie tragedia. Biedronke wybieram w ostatecznosci ![]()
U mnie na szczescie nie jest tak zle, jest nawet lada z miesem i mieso wyglada ladnie i nigdy nie zdarzylo sie zeby bylo cos nie tak ![]()
Właśnie ja te udka z lady brałam i faktycznie było czuć dziwny zapach przy ladzie, ale nie pomyślałam, żeby powąchać mięso zanim wyjdę ze sklepu:/ ogólnie trudno jest kupić świeże mięso gdziekolwiek.
To prawda , duzo zalezy tez od szefostwa. Kupe lat temu byl taki sklep “piotr i pawel” i tam pracowała dziewczyna mojego brata , wlasxiwie dorabiqla sobie jak do szkoly chodzila. Jakie bylo nasze zdziwienie jak kazali im myc szynki zeby byly "świeże " i ladnie wygladaly ![]()
![]()
@asiam1 @Karcia chcecie zostać założycielkami nowej federacji Fame mma for Mom? ![]()
Oryginalnej jest już 29 , naszej mogłoby powstać równie dużo edycji. Najpierw majonezy ketchup i sklepy a później Dada czy Lupilu ![]()
![]()
Ale na koniec wspólna kawa brzmi najlepiej ![]()
Omg! Przeciez to jeden z droższych sklepów i myslalam, ze idzie to w parze z jakością ![]()
@Efektdomi niestety cena nie znawsze swiadczy o jakosci … bardzo dosadnie widać to wlasnie w produktach dla dzieci , czasem po prostu sama marka winduje ceny ,bo naszyja swoje logo , smutne ale prawdziwe.
@Mamaprzygod hahaha fame mma for mom brzmi dumnie ![]()
Noo to prawda, ale tego sklepu juz chyba nie ma, prawda?
Ja w to ide ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
nazwa też mi się podoba ![]()
![]()