Must have, rzeczy niezbędne dla niemowlaka

To prawda że wyjdzie w praniu bo jednak teoria a praktyka to co innego :smiley:

1 polubienie

Ja mam nadzieję że to co siebie umyśliłam w głowie przez ciążę wyjdzie mi jak się bobas urodzi :joy: trzymam za siebie i męża kciuki żebyśmy się nie poddali w naszych założeniach :joy::joy:

1 polubienie

Haha :sweat_smile: to tak jak ja mówiłam sobie, że maluch będzie bez smoczkowy, taa :sweat_smile::grinning:

@chloria my mamy wanienkę ze stelażem, kąpiemy na środku łazienki, nic się nie chlapie, ale może to po prostu mój mały jest spokojnym dzieckiem :sweat_smile::grinning:

2 polubienia

U mnie większość rzeczy się sprawdziła które w ciąży założyłam :slightly_smiling_face:

2 polubienia

@Mamuska357
O super, super że się tak udało 🩷

1 polubienie

No to faktycznie jest spokojny :grin: u nas to dwie jak są w wannie to mamy basen w łazience , obie pluskają , rzucają się po wannie. Wczoraj młodsza ujechala i guza manna głowie :expressionless: nie pierwszy i nie ostatni raz :face_with_peeking_eye:

1 polubienie

U mnie był spokojny do 6 miesiąca, później zaczęło się chlapanie ale to w sumie wina męża bo mu okazał a synek szybko podłapał.
Na początku kąpaliśmy w sypialni, ale zaczął robić powódź to przenieśliśmy się do łazienki. Trochę przeszkadza mi tam brak przewijaka ale już się nie opłaca kupować na chwilę

My też tak mówimy ! Zobaczymy ile damy radę :smiley: mamy smoczek w razie co

To mój w wannie łazi i zrzuca wszystkie rzeczy z póki tj szampony, żele pod prysznic, kremy czy odżywki. Obowiązkowo wszystkie jego zabawki muszą być wrzucone do wanny. I też jak siedzi to chlapie woda i robi chlapu chlapu…… ale
Boi się jeszcze być spłukiwany prysznicem

Ja mam sposób na spłukiwanie szamponu - mówię zamknij oczkami szybko cyk spłuczemy żebyś się potem nie drapała po główce :blush: albo biorę konewkę i udajemy , że pada deszczyk i spłukuje pianę :slight_smile:

Widziałam że są takie czapeczki , ciekawe czy się sprawdzają

Właśnie myślę o konewce następnym razem …. Muszę wypróbować

Ja miałam cały czas zapiętą do góry - bałabym się że dziecko by mi przeturlać mogło :roll_eyes:

A pasami masz tę dostawkę spiętą z łóżkiem ? Ja nie łączyłam w ten sposób bo i tak dostawka miałam przy pierwszej kilkanaście cm obok łóżka a przy drugiej i innej części pokoju :wink:

No własnie, usunelam zdjecie bo na zdjeciu wyglada jakby byla wolnostojaca a jest z pasami normalnie. Mam model Lionelo Leonie Grey Stone — Łóżeczko dostawne i wlasnie jest dosuniete i zapiste pasami i nie trzeba zapinac tej scianki caly czas ale zaczelam sie ostaynio obawiac troche bo jakby zaczela sie ciut podnosic Klara :woman_shrugging:t3:

Noo czyli teoretycznie Dzieciątko nie powinno wpaść dziurę, choć noo ja mimo zabezpieczenia byłabym się juz na pewno od momentu jak dziecko zaczyna juz trzymać główkę bo lada chwila i zacznie sie na boki przekręcać.

To na pewno :slight_smile: na poczatlu Maluszek nie chlapie takze problemu nie ma :slight_smile:
A potem to juz sie czlowiek zastanawia jak to zorganziowac zeby sprzatnia i strst bylo jak najmniej :slight_smile:

U mnie tak pół na pół ale nie dzieją się te na które nie mam wpływu - wynikające z charakteru egzemplarza :rofl:
@karolina27034 a jakie masz największe założenia?

1 polubienie

@chloria my kąpiemy póki co w łazience na pralce bo stelaż nam się w łazience za bardzo nie mieści a pod kątem organizacji wolę przenieść bobasa w ręczniku szybko do sypialni niż ogarniać wannę w sypialni i potem wynosić i wylewać :sweat_smile:

Raz się zdarzyło że musiałam kąpać normalnie w naszej wannie pod prysznicem, bo awaria była taka że już nie warto było przewijać :rofl:

1 polubienie

@BeataSt ze będzie spał sam , obok nas ale sam to takiej najważniejsze założenie :heart: i że nie będzie oglądał bajek( max przez kilka minut) ani korzystał z telefonu

1 polubienie