Nie no jasna sprawa. Fajnie że masz samochód zastępczy bo bez samochodu jak bez ręki
Tak. Chcieli mi już wczoraj podstawić ale ja do 21 w pracy więc pani powiedziała że mi o 22 podstawią ale już mówię dobra od ojca wezmę jeszcze jeden dzień. Ale powiem ci że rzeczoznawca zgłosił że samochód jest nie jezdny i w ciągu pół godziny dzwonili do mnie z ubezpieczalni czy potrzebuję samochodu zastępczego i za chwilę dosłownie pani z wypożyczalni zadzwoniła kiedy mają mi podstawić pod dom. Dzisiaj panowie przyjechali i zostawili mi auto pod domem. Ale kurde dali mi auto za 300 tysięcy ![]()
moje jednak jest dużo tańsze więc boję się tym jeździć ![]()
![]()
A z jakiego towarzystwa ubezpieczeniowego masz ubezpieczenie ?
No to szybciutko zadziałali ![]()
tylko się cieszyć z że tak błyskawicznie działają
Ja mam w HDi ale wszystko idzie z Warty. Chociaż teraz HDI i Warta to chyba to samo z tego co czytałam
No w szoku byłam. Chcieli mi przywieźć samochód jeszcze a ten sam dzień bo oni pracują 24 godziny.
Ooo to jestem w szoku że aż tak sprawnie to działa , też mamy w HDI a to było jedno z najtańszych ubezpieczeń więc tym bardziej się dziwię ![]()
Ja tez. Ale naprawdę super sprawnie to idzie wszystko. Jeszcze mam opiekuna sprawy i w razie pytań nie dzwonię na infolinię tylko bezpośrednio do niego
Ja słyszałam to samo, że muszą dać punkty. Jak właśnie moja mama miała stłuczkę a przy autach leasingowych też musi być policja
HDI to niby Warta ale jak chcesz wykupić tam ubezpieczenie a masz w Warcie to musisz normalnie formalinie się wyrejestrować i zarejestrować. Są to spółki córki
Jak ja miałam stłuczkę na rondzie w listopadzie to sprawca dostał 1000 zł mandatu i punkty to nie wiem od czego to zależy.
Wow to i naprawdę na bogato u nas niby jako zastępczy dali dużo gorszy samochód. Niby podobno ta sama klasa, ale chyba najmniejsze wymagania.
Tylko z tymi wypożyczalniami i autami na zastępstwo jest to że masz za nie odpowiedzialność. Nam kiedyś chcieli dać auto ale 2000 w razie szkody typy zarysowanie czy obruszenie a mieszkamy na osiedlu i różnie z tym bywa
Tak, Warta i HDI działają wspólnie teraz od jakiegoś czasu, bo mąż od dawna tam auto ubezpiecza i właśnie jakoś w pewnym momencie jedno to towarzystwo w drugie przeszło, albo razem działają ![]()
Dokładnie tak jest i to jest dla mnie dziwne
U nas to mąż sprawdza zawsze gdzie najkorzystniej wychodzi i tam ubezpiecza ja w hdi miałam przez dłuższy czas ale ostatnie dwa lata w hesti wychodziło nam taniej .
Ja do każdego foteliku jak kupowałam dostawałam paragon i jak zarejestruje sie paragon czy tam jakis kod z metki to fotelik jest ubezpieczony na 10 lat, wiec super opcja
ja jestem „uczulona” na pinkcie fotelikow i nie użyłabym z wypadku/ stłuczki. Dlatego jak ktos sprzedaje na olx to jestem daleka od kupna nawet używanego z niepewnego źródła ![]()
Zależy na jakiej drodze to jest. Do nas przyjechali tacy znajomi policjanci i pytam się czy musi być mandat a on mówi że tak bo to droga powiatowa i musi wystawić najmniejszy ale musi. Przepisy też się zmieniają
Bo jak dostajesz np gorszy samochód to dzwonisz do ubezpieczalni i mówisz że ci nie odpowiada i muszą ci wymienić a jak dadzą odnowę to wypozyczacz auto a własnej wypożyczalni o obciazasz ubezpieczalnie. Nie każdy wie co można a co nie. Prawda jest taka że niektórzy ciągną kasę ile się da z ubezpieczenia i w sumie jak wiedzą jak skorzystać to korzystają
Mam pełne AC bez podpowiedzialnosci. Pan wytłumaczył że mam jeździć i niczym się nie stresować. Musieliśmy wpłacić kaucję w wysokości 1zl.
Nie słyszałam o tym nigdy a jakie masz firmy fotelików?
Wow dobrze że piszesz bo ja byłam nie świadoma
No to faktycznie nam proponowali auto i właśnie pani od razu poinformowała że w przypadku uszkodzeń rys, wgniecien itd to do 2000 mogą nas obciążyć więc podziękowaliśmy. Jakbyśmy mieli garaż i dom to jeszcze a nie na osiedlu gdzie trzymamy auto i w każdej chwili ktoś może coś zrobi. W ostatni weekend jakieś huligany szły i zerwały w wielu autach lusterkach