Zastój pokarmu - przyczyny, sposoby na dolegliwość, profilaktyka

melisa pomaga na te problemy

o melisy nie wiedziałam przekaże koleżankom

ja na szczęście jeszcze tego nie miałam

niestety znów mnie dopadło

my na razie karmimy się dosyć często i nie mamy takiego problemu

mi w przychodni poradzili że w razie gdybym miała zastój to okład z kapusty i siemienia lnianego. Siemię jest dość uniwersalne. Teraz robię z niego napary na zaparcia.

kapusta jest niezawodna, moja koleżanka miała problemy z zastojem i bardzo jej pomagała

tak okłady ze zbitych lisci kapusty , sa pomocne

tez sie z tym zgadzam kapusta jest dobra na wszystko nie tylko na piersi ale bardzo skuteczna metoda

ja o kapuście też słyszałam od położnej

wrazie czego jesli nie wiemy czy maluch dobrze chwyta pierś, mozna poradziec sie położnej :slight_smile:

tak można jeśli jest fajna bo ja nie miałam takiej której mogła bym się poradzić fajna zmiana w szpitalu na położnictwie była tylko w dzień w którym rodziłam i w dniu w którym wychodziłam niestety

położna w szpitalu powiedziała jak mam karmić bo ta z wizyt domowych nawet nie raczyła

jedni na zastój zalecają masaż inni nie, a jak to było u Was pomagał czy nie?

hehe moja polozna ta co do domu przychodzila tez w niczym mi nie pomogla…

u mnie byl ale przez krotko

ja masowalam i szczerze mowiac pomagalo:)

ciepła woda i masaż mi to pomagało

zdarzyło mi się dwa razy. Ciepły prysznic,masaż, spokój i odciąganie

Ja masowałam i polewałam ciepłą woda